Проведення національного мультитестування в Україні розпочнеться 18 липня. Мережа тимчасових екзаменаційних центрів на Львівщині охопить 13 міст. Учні, які перебувають в інших країнах матимуть можливість пройти тестування за кордоном. У Європі буде створено мережу пунктів тестування для українців.

Про це під час брифінгу 16 травня проінформувала директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк Larysa Seredyak

Нагадаємо, цього року вперше в Україні для вступу у заклади вищої освіти впроваджено систему національного мультитесту з трьох предметів: української мови, математики, історії України. За словами Лариси Середяк, тестування триватимуть впродовж 10 днів та проводитимуться у три зміни в комп’ютеризованих тестових центрах. У кожному приміщенні також облаштують укриття. На виконання мультитесту з трьох предметів кожному учасникові буде виділено 120 хвилин. За кожен предмет буде виставлено певну кількість балів. Максимально по 30 балів з української мови та з історії України, 35 балів з математики.

«Кожен хто має намір вступати до закладів вищої освіти повинен отримати смс повідомлення з номером та кодом входу на власну інформаційну сторінку. Крім того, з 20 травня до 8 червня кожному учасникові необхідно зайти на цю інформаційну сторінку та підтвердити участь у національному мультитестуванні. Також важливо вказати, в якому місці ви перебуваєте та де плануєте складати тест у липні», - пояснює директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Лариса Середяк зазначила, що Міністерством освіти та науки України вже визначено календарний план проведення тестування, умови вступу до закладів вищої освіти та напрацьовані алгоритми дій для абітурієнтів. Інформацію розміщено на інформаційних сайтах центрів оцінювання якості освіти. Також за допомогою демонстраційної версії тестів кожен охочий може ознайомитися з механізмом тестування, зрозуміти, як функціонує програма.

Український центр оцінювання якості освіти

Найголовніші новини ЗНО 2022 і ДПА 2022.

/Files/images/lyutiy_22/УЦОЯО_дати.jpg

Тести ЗНО - онлайн
Не втрачайте нагоди зареєструватись на ПРОБНЕ ЗНО!

/Files/images/lyutiy_22/probne-ZNO-1-711x400-1-678x381.png

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 22 січня 2022 р. збігає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадуємо, що участь у пробному тестуванні – це можливість попрацювати в атмосфері, максимально наближеній до основної сесії ЗНО 2022, здобути досвід роботи з тестовими зошитами і бланками відповідей, впоратись із завданнями вчасно та оцінити рівень своєї підготовки.

Ми спостерігаємо, що учасники, які брали участь у пробному тестуванні, почувались більш впевнено в пунктах проведення ЗНО під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Не гайте часу, заходьте на сайт ЛРЦОЯО

https://zno.lvtest.org.ua/lvivprobne і реєструйтеся!

Кiлькiсть переглядiв: 299