Бібліотека

Завітайте до нашої бібліотеки!

Шкільна бібліотека – центр інформації і популяризації книги, надійний помічник учителів у навчанні та вихованні учнів.

«З книги починається самовиховання, індивідуальне духовне життя».

/В.О. Сухомлинський/


Навчити учнів любити і берегти книги, виховувати у школярів почуття особистої відповідальності за книгу – одне з основних завдань шкільної бібліотеки.

Двічі на рік в школі проводяться рейди - перевірки по збереженню підручників.

Правила поводження з книгою учнів

1. Обгорни книгу в папір — не бруднитиметься обкладинка.

2. Не читай книгу під час їди — можеш забруднити її.

3. Не клади в книгу олівців, ручок та інших товстих предметів — від цього рветься палітурка.

4. Не загинай ріжків на сторінках книги — ріжки відриваються і псується книга — зроби собі для книги закладку.

5. Не рви сторінок, не малюй і не пиши нічого в книзі, не роби в ній ніяких поміток.

6. Не перегинай книгу — від цього вириваються сторінки.

7. Перегортаючи прочитану сторінку, держи її за верхній край.

8. Не читай книгу на сонці.

/Files/images/jk.jpg


30 жовтня 2016 року в шкільній бібліотеці Глинянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась виховна година спілкування з учнями 4 і 5 класів на тему «Право і справедливість.

Мета цього заходу формувати в учнів правову культуру, розвивати почуття справедливості, навчати правильно реалізувати свої права, виховувати в них поважне ставлення до себе і до інших.

Учні дізнались, що в кожній демократичній державі є Конституція, яка захищає людину, гарантує її права. А у всіх малих громадах є ще й своя конституція – Конвенція прав дитини. Діти дізнались про основні положення Конвенції і своїми словами пояснювали кожне з них. Поряд з цим вони пригадували ті науки, де були порушені права дітей (Пушкін «Казка про царя Салтана», Андерсен «Снігова королева», Перро «Попелюшка»).

/Files/photogallery/732/DSC08359.JPG
Літературна година, присвячена героїці УПА

/Files/photogallery/732/DSC08352.JPG13 жовтня 2016 року в приміщенні шкільної бібліотеки Глинянської ЗОШ І-ІІІ ступенів проводилась літературна година, присвячена героїці УПА. Метою цього заходу стало вивчення історії визвольної боротьби українського народу за створення власної незалежної держави. Учні дізнались про героїчні постаті цієї боротьби, таких як Р. Шухевич, В. Кук (наш земляк), С. Федун. В рамках цього заходу відбувся конкурс авторських та патріотичних віршів «З Україною в серці». 16 жовтня в приміщенні актового залу школи відбувся святковий концерт, присвячений 73 річниці УПА та Дню захисника України. На свято буди запрошені наші земляки – учасники бойових дій на сході України: Рєпін А., Сеник Р.

В бібліотеці школи створені рекомендаційні списки літератури для батьків з питань патріотичного виховання дітей у сім’ї.


25 лютого виповнюється 146 років від дня народження Лесі Українки- видатної української поетеси, драматурга, критика, громадського діяча, однієї з наймужніших і найталановитіших постатей не лише української, а й світової літератури.

Вона писала давно, а твори її звучать по-сучасному, і нині підтримують людський дух, вселяють віру у власні сили, оптимізм та віру в краще майбутнє. Разом з тим, Лесині поезії сповнені безмежного кохання, глибокої пристрасті, ніжної душевності, щирої любові.

У переддень народження, вірші Лесі Українки звучали і у нашій бібліотеці. Учні 7-А класу продемонстрували майстерне виконання своїх улюблених віршів. Також вони переглянули виставку літератури творчості Лесі Українки “Я маю в серці те, що не вмирає”. З великим захопленням та цікавістю учні прослухали цікаві факти з життя поетеси, підготовлені бібліотекарем школи Хилею Н.Ю.

Твори видатної українки завжди будуть тривожити душі, будити розум, надихатимуть на благородні вчинки, а краса її мистецького слова буде вражати читачів навіть через багато-багато років.

/Files/photogallery/732/DSCN0440.JPG/Files/photogallery/732/DSCN0442.JPG/Files/photogallery/732/DSCN0449.JPG


30 вересня 2021 року у шкільній бібліотеці з учнями 4 класів був проведений бібліотечний урок " Книга- духовна скарбниця людства", приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. Учні дізналися про виникнення перших бібліотек, про найдавніші читальні заклади України, висловлювання видатних людей про значення слова та книги у житті людини.

/Files/images/zamovlennya_pdruchnikv/bbloteka/243519863_1483780058645153_1110006625126973923_n.jpg/Files/images/zamovlennya_pdruchnikv/bbloteka/243542920_1483779771978515_79344330437958283_n.jpg


Кiлькiсть переглядiв: 841