Наша гордість
Сотник Ірина - ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з математики, учасник ІІІ етапу олімпіади з математики (2016 р.)
Тимків Назар -ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з географії, ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з біології (2016 р.)
Дмишко Юрій - ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з з англійської мови (2016 р.)
Криштальов Олександр - І місце у конкурсі "Сурми звитяги"
( номінація "Графіка", 2016 р.)
Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2013-2014 н.р.
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я | Зайняте місце | П.І.П вчителя |
Математика | 8 | Бекерська Андріана | 7 | Колодій Р.Р. |
9 | Скутніцька Анжела | 5 | Кульчицька Н.Я. | |
10 | Кривоніс Марта | 8 | Герасим Л.В. | |
11 | Назар Наталія | 1 | Вовк Н.П. | |
Історія | 8 | Лукавецька Олена | 4 | Кіндрат У.В. |
10 | Кривоніс Марта | 1 | Кіндрат У.В. | |
11 | Максимів Олена | 4 | Кіндрат У.В. | |
Географія | 8 | Лукавецька Олена | 8 | Болтарович Г.М. |
11 | Комар Олеся | 5 | Болтарович Г.М. | |
Англійська мова | 9 | Словік Юлія | 8 | Пшеничка Л.В. |
10 | Дзивінська Юлія | 7 | Гушак Г.В. | |
11 | Слісаренко Володимир | 9 | Пшеничка Л.В. | |
Біологія | 9 | Нагуляк Ірина | 2 | Фідик О.В. |
10 | Дзивінська Юлія | 3 | Фідик О.В. | |
11 | Бойкевич Лілія | 7 | Фідик О.В. | |
Правознавство | 10 | Кривоніс Марта | 6 | Войтанович О.М. |
Хімія | 7 | Сотник Ірина | 5 | Блонська І.М. |
8 | Лукавецька Олена | 8 | Блонська І.М. | |
9 | Нагуляк Ірина | 8 | Блонська І.М. | |
10 | Козак Наталія | 7 | Блонська І.М. | |
Християнська етика | 8 | Остапів Дмитро | 8 | Войтанович О.М. |
9 | Словік Юлія | 4 | Войтанович О.М. | |
10 | Чорна Іванна | 3 | Войтанович О.М | |
Укр. мова і літерат. | 7 | Бас Тетяна | 9 | Крушельницький Б.О |
8 | Бекерська Андріана | 4 | Крушельницький Б.О | |
10 | Кривоніс Марта | 5 | Вібла С.М. | |
Інформаційних техн. | 9 | Василишин Богдан | 5 | Вовк Н.П. |
10 | Козак Наталія | 6 | Вовк Н.П. | |
11 | Слюсаренко Володимир | 3 | Вовк Н.П. | |
Трудове навч.(дівчата) | 9 | Савчак Іванна | 1 | Багрій Г.Я. |
Фізична культура | 11 | Слюсаренко Володимир | 1 | Боргуш А.Б. |
11 | Семець Христина | 5 | Боргуш А.Б. |
Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2014-2015 н.р.
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я | Зайняте місце | П.І.П вчителя |
Математика | 7 | Блонський Юрій | 7 | Герасим Л.В. |
| 8 | Сотник Ірина | 2 | Колодій Р.Р. |
| 9 | Лукавецька Олена | 2 | Герасим Л.В. |
| 10 | Савчак Іванна | 2 | Кульчицька Н.Я. |
| 11 | Козак Наталія | 7 | Колодій Р.Р. |
Географія | 8 | Бас Тетяна | 6 | Болтарович Г.М. |
| 9 | Бекерська Андріана | 3 | Болтарович Г.М. |
Англійська мова | 9 | Лукавецька Олена | 8 | Гушак Г.В. |
Біологія | 8 | Сотник Ірина | 3 | Фідик О.В. |
| 9 | Лукавецька Олена | 3 | Фідик О.В. |
| 10 | Скутніцька Анжела | 7 | Фідик О.В. |
| 11 | Федишин Оксана | 4 | Фідик О.В. |
Хімія | 7 | Блонський Юрій | 3 | Блонська І.М. |
| 8 | Сотник Ірина | 9 | Блонська І.М. |
Християнська етика | 8 | Дзюрман Люба | 4 | Войтанович О.М. |
| 9 | Остапів Дмитро | 4 | Войтанович О.М. |
| 10 | Словік Юлія | 4 | Войтанович О.М. |
Укр. мова і література | 8 | Бас Тетяна | 8 | Крушельницький Б.О. |
| 9 | Бекерська Андріана | 7 | Крушельницький Б.О. |
| 10 | Савчак Іванна | 3 | Вібла С.М. |
Фізика | 8 | Бас Тетяна | 6 | Дзятківська В.В. |
| 9 | Лукавецька Олена | 1 | Дзятківська В.В. |
| 10 | Скутніцька Анжела | 9 | Дзятківська В.В. |
Історія | 11 | Кривоніс Марта | 3 | Кіндрат У.В. |
Інформатика | 10 | Василишин Богдан | 4 | Вовк Н.П. |
| 11 | Лотоцький Володимир | 7 | Вовк Н.П. |
Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2015-2016 н.р.
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я | Зайняте місце | П.І.П вчителя |
Математика | 7 | Козак Аліна | 8 | Герасим Л.В. |
| 8 | Блонський Юрій | 5 | Герасим Л.В. |
| 9 | Сотник Ірина | 1 | Колодій Р.Р. |
| 10 | Бекерська Андріанна | 6 | Колодій Р.Р. |
| 11 | Скутніцька Анжела | 4 | Кульчицька Н.Я. |
Географія | 10 | Бекерська Андріанна | 4 | Болтарович Г.М. |
Англійська мова | 8 | Дмишко Діана | 4 | Гушак Г.В. |
| 10 | Ковальчук Любов | 9 | Гушак Г.В. |
| 11 | Скутніцька Анжела | 8 | Пшеничка Л.В. |
Біологія | 9 | Сотник Ірина | 9 | Фідик О.В. |
Хімія | 9 | Сотник Ірина | 6 | Блонська І.М. |
| 10 | Ковальчук Любов | 9 | Блонська І.М. |
Осн. християнської етики | 8 | Кривоніс Роксолана | 4 | Войтанович О.М. |
| 9 | Дзюрман Любов | 4 | Хомік Л.Є. |
| 10 | Стадник Оксана | 5 | Хомік Л.Є. |
Укр. мова і література | 9 | Бас Тетяна | 3 | Крушельницький Б.О. |
| 10 | Бекерська Андріанна | 7 | Крушельницький Б.О. |
| 11 | Савчак Іванна | 4 | Вібла С.М. |
Фізика | 10 | Лютоцька Любов | 9 | Дзятківська В.В. |
Історія | 8 | Мацелюх Володимир | 8 | Войтанович О.М. |
| 9 | Бас Тетяна | 3 | Кіндрат У.В. |
| 10 | Стадник Оксана | 3 | Кіндрат У.В. |
| 11 | Савчак Іванна | 5 | Кіндрат У.В. |
Правознавство | 9 | Дзюрман Любов | 3 | Кіндрат У.В. |
| 10 | Бекерська Андріанна | 2 | Кіндрат У.В. |
Інформаційні технології | 10 | Лютоцька Любов | 3 | Вовк Н.П. |
| 11 | Савчак Іванна | 3 | Вовк Н.П. |
Трудове навчання | 9 | Шульга Софія | 6 | Багрій Г.Я. |
Переможці ІІ туру предметних олімпіад у 2016-2017 н.р.
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я | Зайняте місце | П.І.П вчителя |
Математика | 8 | Козак Аліна | 4 | Герасим Л.В. |
| 9 | Блонський Юрій | 6 | Герасим Л.В. |
| 10 | Сотник Ірина | 2 | Колодій Р.Р. |
| 11 | Бекерська Андріанна | 5 | Колодій Р.Р. |
Географія | 8 | Тимків Назар | 2 | Болтарович Г.М. |
Англійська мова | 8 | Дмишко Юрію | 2 | Пшеничка Л.В. |
| 9 | Дмишко Діана | 5 | Гушак Г.В. |
| 11 | Стадник Оксана | 7 | Гушак Г.В. |
Біологія | 8 | Тимків Назар | 3 | Фідик О.В. |
| 10 | Дзюрман Любов | 7 | Фідик О.В. |
Хімія | 8 | Тимків Назар | 8 | Блонська І.М. |
| 11 | Бекерська Андріанна | 7 | Блонська І.М. |
Осн. християнської етики | 8 | Тимків Назар | 5 | Войтанович О.М. |
| 9 | Кривоніс Роксолана | 5 | Войтанович О.М. |
| 10 | Дзюрман Любов | 8 | Войтанович О.М. |
Фізика | 8 | Козак Аліна | 9 | Дзятківська В.В. |
| 10 | Бас Тетяна | 4 | Дзятківська В.В |
Історія | 8 | Довгань Вікторія | 4 | Кіндрат У.В. |
| 9 | Мацелюх Володимир | 6 | Войтанович О.М. |
Правознавство | 10 | Дзюрман Любов | 6 | Кіндрат У.В. |
Переможці ІІ туру
предметних олімпіад у 2017-2018 н.р.
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я | Зайняте місце | П.І.П вчителя |
Математика | 7 | Демська Ярина | 2 | Колодій Р.Р. |
8 | Савчак Юлія | 5 | Герасим Л.В. | |
9 | Козак Аліна | 2 | Герасим Л.В. | |
10 | Куделько Вероніка | 6 | Герасим Л.В. | |
11 | Сотник Ірина | 2 | Колодій Р.Р. | |
Географія | 9 | Тимків Назар | 3 | Болтарович Г.М. |
Англійська мова | 9 | Дмишко Юрій | 1 | Пшеничка Л.В. |
Біологія | 9 | Мимрин Сніжана | 5 | Фідик О.В. |
11 | Дзюрман Любов | 8 | Фідик О.В. | |
Хімія | 9 | Мимрин Сніжана | 4 | Блонська І.М. |
Осн. християнської етики | 8 | Бас Орест | 7 | Войтанович О.М. |
9 | Тимків Назар | 2 | Войтанович О.М. | |
10 | Блонський Юрій | 5 | Войтанович О.М. | |
Фізика | 8 | Савчак Юлія | 2 | Дзятківська В.В. |
9 | Мимрин Сніжана | 4 | Дзятківська В.В. | |
11 | Бас Тетяна | 8 | Дзятківська В.В | |
Історія | 8 | Бєлашева Софія-Марія | 6 | Кіндрат У.В. |
9 | Тимків Назар | 1 | Кіндрат У.В. | |
10 | Мацелюх Володимир | 10 | Войтанович О.М. | |
11 | Бас Тетяна | 4 | Кіндрат У.В. | |
Правознавство | 9 | Козак Аліна | 6 | Кіндрат У.В. |
11 | Мацелюх Володимир | 10 | Кіндрат У.В. | |
Українська мова і література | 8 | Савчак Юлія | 3 | Вібла С.М. |
9 | Тимків Назар | 10 | Вербінська М.Я. | |
11 | Бас Тетяна | 6 | Крушельницький Б.О. | |
Інформаційні технології | 10 | Віблий Віталій | 4 | Вовк Н.П. |
| 11 | Сотник Ірина | 3 | Вовк Н.П. |
Переможці ІІ туру
предметних олімпіад у 2018-2019 н.р.
Предмет | Клас | Прізвище, ім’я | Зайняте місце | П.І.П вчителя |
Математика | 7 | Маковей Арсен | 8 | Колодій Р.Р. |
8 | Демська Ярина | 6 | Колодій Р.Р. | |
9 | Вовк Петро | 7 | Вовк Н.П. | |
10 | Мимрин Сніжана | 2 | Герасим Л.В. | |
Географія | 8 | Демська Ярина | 2 | Болтарович Г.М. |
10 | Тимків Назар | 7 | Болтарович Г.М. | |
Англійська мова | 9 | Денега Анастасія | 7 | Пшеничка Л.В. |
10 | Дмишко Юрій | 5 | Пшеничка Л.В. | |
Біологія | 10 | Мимрин Сніжана | 5 | Фідик О.В. |
Осн. християнської етики | 9 | Савчак Юлія | 2 | Войтанович О.М. |
10 | Тимків Назар | 4 | Войтанович О.М. | |
Фізика | 9 | Савчак Юлія | 2 | Дзятківська В.В. |
Історія | 8 | Демська Ярина | 3 | Кіндрат У.В. |
9 | Денега Анастасія | 7 | Кіндрат У.В. | |
10 | Тимків Назар | 3 | Кіндрат У.В. | |
Українська мова і література | 7 | Волощак Вікторія | 2 | Вібла С.М. |
8 | Демська Ярина | 8 | Крушельницький Б.О. | |
9 | Савчак Юлія | 1 | Вібла С.М. | |
10 | Тимків Назар | 5 | Вербінська М.Я. | |
Інформаційні технології | 10 | Дмишко Юрій | 3 | Вовк Н.П. |
11 | Віблий Віталій | 6 | Вовк Н.П. |
Демська Ярина
активна учасниця художньої самодіяльності, переможниця олімпіад
Савчак Юлія
активна учасниця художньої самодіяльності, переможниця олімпіад
Денега Анастасія
активна учасниця художньої самодіяльності
Мимрин Сніжана
активна учасниця художньої самодіяльності, переможниця олімпіад
Козак Аліна
активна учасниця художньої самодіяльності